Задать город Сумы по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Аккомпаниатор в Сумах

Аккомпаниатор

Сумы, 23 мая 2014 г, 18:00
Театр им. Щепкина Театр им. Щепкина
пл. Театральная, 1
Сумы
+380445905555
Продажа закрыта
Режисер-постановник - засл. артист України Олександр Рибчинський Як страшно, коли ти нікому не потрібний! Сюжет п'єси Олександра Галіна – класичний і навряд чи «застаріє» найближчим часом. Адже завжди існуватимуть люди похилого віку, що потребують допомоги, і молодь, яка готова допомагати їм, але «не безкоштовно». Григорій, який за родом своєї діяльності є акомпаніатором, доглядає трьох самотніх літніх людей. Не просто зрозуміти, чи є його помисли чистими, або він переслідує певну мету відносно квартир і спадку своїх підопічних. Далі у сюжеті вибухає непередбачуваний поворот – втративши віру в безкорисливість герої п’єси потрапляють у безвихідь, яка призводить до втрати людських цінностей… Дійові особи та виконавці: Жанна Володимирівна Корабльова - народна артистка України Євгенія Серебрякова;Світлана Василівна Сверчкова - заслужена артистка України Олена Зарицька;Ізольд Тимофійович Кукін - заслужений артист України Сергій Корінний;Григорій - Юрій Кулик , Юрій Оноприйко.

Заказать и купить билеты на Аккомпаниатор можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Аккомпаниатор в Сумах состоится 23 мая 2014 г, 18:00, Театр им. Щепкина.

Режисер-постановник - засл. артист України Олександр Рибчинський

Як страшно, коли ти нікому не потрібний! Сюжет п'єси Олександра Галіна – класичний і навряд чи «застаріє» найближчим часом. Адже завжди існуватимуть люди похилого віку, що потребують допомоги, і молодь, яка готова допомагати їм, але «не безкоштовно». Григорій, який за родом своєї діяльності є акомпаніатором, доглядає трьох самотніх літніх людей. Не просто зрозуміти, чи є його помисли чистими, або він переслідує певну мету відносно квартир і спадку своїх підопічних. Далі у сюжеті вибухає непередбачуваний поворот – втративши віру в безкорисливість герої п’єси потрапляють у безвихідь, яка призводить до втрати людських цінностей…

Дійові особи та виконавці:

Жанна Володимирівна Корабльова - народна артистка України Євгенія Серебрякова;
Світлана Василівна Сверчкова - заслужена артистка України Олена Зарицька;
Ізольд Тимофійович Кукін - заслужений артист України Сергій Корінний;
Григорій - Юрій Кулик , Юрій Оноприйко.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber