Задать город Сумы по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Амнезия, или маленькие супружеские преступления в Сумах

Амнезия, или маленькие супружеские преступления

Сумы, 13 февраля 2016 г, 19:00
КЗК СОР Театра для детей и юношества КЗК СОР Театра для детей и юношества
ул. Покровская, 6
Сумы
+380445905555
Продажа закрыта
Амнезія, або маленькі подружні злочини: за Еріком-Емануелем Шміттом тренінг акторської імпровізації • прем’єра 2008 р. «Амнезія, тому що я ділив з тобою свої дні та ночі, але розповідав собі іншу історію… Амнезія, тому що я відчував непереборне почуття до тебе, але більше говорив про свої маленькі імпульси…Амнезія, тому що в глибині душі я був вірний, але скоріше б порвав собі горлянку, аніж визнав би це… Чоловіків характеризує те, що вони відмовляються від власної долі. Вони віддають перевагу свободі. Але що таке свобода, якщо вона ні до чого не веде? Чоловіки більше вигадують свободу, ніж користаються з неї. …Моя амнезія – це брехня для того, щоб повернутися та віднайти тебе» Е.-Е. Шмітт Переклад – Неда Неждана Постановка – Володимир Кучинський Художній простір – Володимир Кауфман Костюми – Наталка Шимін Подружні стосунки мусять мати в собі елемент театральності, інакше їм надто швидко загрожує «виснаження почуттів», - приблизно так формулює свою тезу міцного шлюбу знаменитий французький драматург Ерік-Емануель Шмітт. Тексти Е.-Е. Шмітта відзначаються особливим розумінням суті театральності, у якій відсутнє все надмірне, бутафорське, розраховане на дешевий сміховий або мелодраматичний ефект. Глибокий психологізм стосунків та персонажів, показаний автором через, на перший погляд, не важливі, звичні побутові дрібниці, захоплює глядача з перших хвилин дійства і тримає в напрузі до самого завершення довгої вистави, адже кожен наступний момент готує несподіванки і кардинальні зміни у стосунках героїв, розвитку сюжету і навіть оформленні сценічного простору. Н. Сняданко Відтворюють події з пам’яті: Микола Береза, Тамара Горгішелі, Тетяна Каспрук, Андрій Козак, Наталка Рибка-Пархоменко, Олег Стефан Технічна інформація: Тривалість вистави: 2:30 з антрактом Монтування: 3:00 Репетиційний час: 3:00 Розмонтування: 1:00 Світло: 20 точок Кількість акторів: 4 Технічний та художній персонал: 2 Театральний простір: театр-арена з доброю акустикою Участь у фестивалях: Міжнародний театральний фестиваль Золотий Лев (Україна, 2008)


Заказать и купить билеты на Амнезия, или маленькие супружеские преступления можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Амнезия, или маленькие супружеские преступления в Сумах состоится 13 февраля 2016 г, 19:00, КЗК СОР Театра для детей и юношества.

Амнезія, або маленькі подружні злочини:

за Еріком-Емануелем Шміттом

тренінг акторської імпровізації • прем’єра 2008 р.

«Амнезія, тому що я ділив з тобою свої дні та ночі, але розповідав собі іншу історію… Амнезія, тому що я відчував непереборне почуття до тебе, але більше говорив про свої маленькі імпульси…Амнезія, тому що в глибині душі я був вірний, але скоріше б порвав собі горлянку, аніж визнав би це… Чоловіків характеризує те, що вони відмовляються від власної долі. Вони віддають перевагу свободі. Але що таке свобода, якщо вона ні до чого не веде? Чоловіки більше вигадують свободу, ніж користаються з неї. …Моя амнезія – це брехня для того, щоб повернутися та віднайти тебе» Е.-Е. Шмітт

Переклад – Неда Неждана

Постановка – Володимир Кучинський

Художній простір – Володимир Кауфман

Костюми – Наталка Шимін

Подружні стосунки мусять мати в собі елемент театральності, інакше їм надто швидко загрожує «виснаження почуттів», - приблизно так формулює свою тезу міцного шлюбу знаменитий французький драматург Ерік-Емануель Шмітт. Тексти Е.-Е. Шмітта відзначаються особливим розумінням суті театральності, у якій відсутнє все надмірне, бутафорське, розраховане на дешевий сміховий або мелодраматичний ефект. Глибокий психологізм стосунків та персонажів, показаний автором через, на перший погляд, не важливі, звичні побутові дрібниці, захоплює глядача з перших хвилин дійства і тримає в напрузі до самого завершення довгої вистави, адже кожен наступний момент готує несподіванки і кардинальні зміни у стосунках героїв, розвитку сюжету і навіть оформленні сценічного простору.

Н. Сняданко

Відтворюють події з пам’яті:

Микола Береза, Тамара Горгішелі, Тетяна Каспрук, Андрій Козак, Наталка Рибка-Пархоменко, Олег Стефан

Технічна інформація:

Тривалість вистави: 2:30 з антрактом

Монтування: 3:00

Репетиційний час: 3:00

Розмонтування: 1:00

Світло: 20 точок

Кількість акторів: 4

Технічний та художній персонал: 2

Театральний простір: театр-арена з доброю акустикою

Участь у фестивалях:

Міжнародний театральний фестиваль Золотий Лев (Україна, 2008)

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber