Задать город Сумы по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Артур и минипуты в Сумах

Артур и минипуты

Сумы, 10 мая 2017 г, 18:00
КЗК СОР Театра для детей и юношества КЗК СОР Театра для детей и юношества
ул. Покровская, 6
Сумы
+380445905555
Продажа закрыта
Пригодницька вистава «Артур і мініпути» (за мотивами роману Люка Бессона) Хоробрий хлопчик Артур опиняється в таємничій країні Мініпунтії, яка розташована прямо посеред саду в траві. Кожен житель там не більше двох міліметрів, тому квіти це для мініпутів величезні домівки, а комахи – ніби автомобілі та літаки. Артур шукає свого дідуся, що зник при загадкових обставинах, і скарб, який допоможе врятувати сад і королівство мініпутів. Але на шляху до перемоги юного героя чекає зустріч з Жахливим Урдалаком, хижими Кромахами і безліччю страшних, небезпечних пригод! Та Артур не втрачає сміливості, бо поруч - прекрасна Принцеса Селенія, а в руках - чарівний меч! Вистава рекомендована для дітей від 6 років


Заказать и купить билеты на Артур и минипуты можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Артур и минипуты в Сумах состоится 10 мая 2017 г, 18:00, КЗК СОР Театра для детей и юношества.

Пригодницька вистава «Артур і мініпути» (за мотивами роману Люка Бессона)

Хоробрий хлопчик Артур опиняється в таємничій країні Мініпунтії, яка розташована прямо посеред саду в траві. Кожен житель там не більше двох міліметрів, тому квіти це для мініпутів величезні домівки, а комахи – ніби автомобілі та літаки. Артур шукає свого дідуся, що зник при загадкових обставинах, і скарб, який допоможе врятувати сад і королівство мініпутів. Але на шляху до перемоги юного героя чекає зустріч з Жахливим Урдалаком, хижими Кромахами і безліччю страшних, небезпечних пригод! Та Артур не втрачає сміливості, бо поруч - прекрасна Принцеса Селенія, а в руках - чарівний меч!

Вистава рекомендована для дітей від 6 років

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber