Задать город Сумы по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Біла Вежа в Сумах - 1

Біла Вежа

Сумы, 24 ноября 2016 г, 19:00
Клуб Астория Клуб Астория
ул. Воскресенская, 14
Сумы
+380445905555
Продажа закрыта
Тур на підтримку нового альбому Бути Вільним. «Біла Вежа» - український рок-гурт.  Сьогодні пісні «Білої Вежі можна почути на багатьох радіостанціях України, а також Білорусі, Канади та США. А кліпи можна побачити на телевізійних каналах М1, М2 та A-One.  Наразі музиканти вже записали 2 альбоми та зняли 5 відеокліпів. Особливу популярність гурту принесла участь у шостому сезоні національного співочого шоу «Х-Фактор». «Біла Вежа» багато гастролює з сольними концертами, є учасником  найвідоміших українських фестивалів.
Заказать и купить билеты на Біла Вежа можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Біла Вежа в Сумах состоится 24 ноября 2016 г, 19:00, Клуб Астория.

Тур на підтримку нового альбому Бути Вільним. «Біла Вежа» - український рок-гурт. 

Сьогодні пісні «Білої Вежі можна почути на багатьох радіостанціях України, а також Білорусі, Канади та США. А кліпи можна побачити на телевізійних каналах М1, М2 та A-One. 

Наразі музиканти вже записали 2 альбоми та зняли 5 відеокліпів. Особливу популярність гурту принесла участь у шостому сезоні національного співочого шоу «Х-Фактор». «Біла Вежа» багато гастролює з сольними концертами, є учасником  найвідоміших українських фестивалів.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber