Задать город Сумы по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Чарівний годинник Майстра Йоди в Сумах

Чарівний годинник Майстра Йоди

Сумы, 17 декабря 2016 г, 11:00
ДК им. Фрунзе ДК им. Фрунзе
ул. Горького, 5
Сумы
+380445905555
Продажа закрыта
"Чарівний годинник майстра Йоди" - новорічна інтерактивна казка, яка стане захопливою пригодою для дітлахів у передноворічні дні. Яскраве світло, космічні проекції та пригоди улюблених героїв с голлівудського кінохіта "Star Wars" створять відчуття неймовірної подорожі Всесвітом. Дарт Вейдер задумав зупинити Новий рік! Люк та Лея під керівництвом свого мудрого вчителя Йоди мандрують планетами, щоб врятувати свято. І в цьому їм допоможуть... діти-глядачі, які в певні моменти стають безпосередніми учасниками дійства. Не пропустіть надзвичайну пригоду, допоможіть врятувати Новий рік! І тоді свято обов'язково прийде, мрії здійсняться, і він до нас завітає....ВІН....спеціальний гість свята...Дід Мороз!!! А якже без нього. Адаптований сценарій та режисура - Богдан Любомирський (Київ) У виставі задіяні актори київський драматичних театрів. Чекаємо на зустріч з Вами! З наступаючим Новим роком!

Заказать и купить билеты на Чарівний годинник Майстра Йоди можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Чарівний годинник Майстра Йоди в Сумах состоится 17 декабря 2016 г, 11:00, ДК им. Фрунзе.

"Чарівний годинник майстра Йоди" - новорічна інтерактивна казка, яка стане захопливою пригодою для дітлахів у передноворічні дні. Яскраве світло, космічні проекції та пригоди улюблених героїв с голлівудського кінохіта "Star Wars" створять відчуття неймовірної подорожі Всесвітом.

Дарт Вейдер задумав зупинити Новий рік! Люк та Лея під керівництвом свого мудрого вчителя Йоди мандрують планетами, щоб врятувати свято. І в цьому їм допоможуть... діти-глядачі, які в певні моменти стають безпосередніми учасниками дійства.

Не пропустіть надзвичайну пригоду, допоможіть врятувати Новий рік! І тоді свято обов'язково прийде, мрії здійсняться, і він до нас завітає....ВІН....спеціальний гість свята...Дід Мороз!!! А якже без нього.

Адаптований сценарій та режисура - Богдан Любомирський (Київ)

У виставі задіяні актори київський драматичних театрів.

Чекаємо на зустріч з Вами! З наступаючим Новим роком!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber