Задать город Сумы по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Чумаки в Сумах

Чумаки

Сумы, 23 марта 2014 г, 18:00
Театр им. Щепкина Театр им. Щепкина
пл. Театральная, 1
Сумы
+380445905555
Продажа закрыта
"Чумаки" , І. Карпенко-Карого, драмаТеатр ім. М.С. Щепкіна 23.03.2014, о 18:00Ціна на квитки від 20 до 70 грн. У драмі “Чумаки” Іван Карпенко-Карий, як і завжди, майстерно поєднує драматичну напругу вистави з проявами комедійності – доводячи тим самим тезу, що трагічне та комічне в житті існує поряд одне з одним.Але ця комічність інколи лякає своєю тупістю, жорстокістю та жадобою до грошей.Досить сучасно сприймаються герої “Чумаків”, такі як Настя, що “не любить” сварки і різними брехнями та видумками намагається заводити їх у своїй родині. Хома, який іде на повідку у своєї дружини, впевнений, що його всі поважають, бо він гарний господар і справедливо вершить долі інших.Віталій — “премудрий Соломон”, як його називають односельці, бачить істинну сутність селян – відсутність людської гідності, лінощі та жорстокість.Для них є тільки один Бог – гроші. Режисер-постановник - засл. артист України Олександр Рибчинський.

Чумаки в других городах:

19пт мая, 2017

КиевDocker's ABC

22:00 100 - 750 50+ шт. купить
20сб мая, 2017

КиевDocker Pub / Док...

22:00 100 - 125 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на Чумаки можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Спектакль Чумаки в Сумах состоится 23 марта 2014 г, 18:00.

"Чумаки" , І. Карпенко-Карого, драма
Театр ім. М.С. Щепкіна 23.03.2014, о 18:00
Ціна на квитки від 20 до 70 грн.

У драмі “Чумаки” Іван Карпенко-Карий, як і завжди, майстерно поєднує драматичну напругу вистави з проявами комедійності – доводячи тим самим тезу, що трагічне та комічне в житті існує поряд одне з одним.
Але ця комічність інколи лякає своєю тупістю, жорстокістю та жадобою до грошей.
Досить сучасно сприймаються герої “Чумаків”, такі як Настя, що “не любить” сварки і різними брехнями та видумками намагається заводити їх у своїй родині. Хома, який іде на повідку у своєї дружини, впевнений, що його всі поважають, бо він гарний господар і справедливо вершить долі інших.
Віталій — “премудрий Соломон”, як його називають односельці, бачить істинну сутність селян – відсутність людської гідності, лінощі та жорстокість.
Для них є тільки один Бог – гроші.

Режисер-постановник - засл. артист України Олександр Рибчинський.

 
Подпишись на KARABAS.COM в Telegram