Задать город Сумы по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Группа CODA. Агата Кристи Cover party в Сумах

Группа CODA. Агата Кристи Cover party

Сумы, 26 февраля 2016 г, 19:00
Crazy but happy pub Crazy but happy pub
ул. Кооперативная, 1, ТЦ Универмаг Киев, 6 этаж
Сумы
+380445905555
Продажа закрыта
«CODA» cv «АгатаКрісті» в Crazy but happy pub26 лютого о 19:00, у рамках туру по містам України, харківський колектив «CODA» зіграє програму з 28 хітів культової групи нашого часу – «АгатаКрісті». Концерт присвячений 28-річчю легендарного рок-гурту братів Самойлових.Окрім 28-ми пісень «Агати», «CODA» презентує свої авторські композиції, над записом яких колектив почне працювати після повернення з туру.Усі учасники гурту «CODA» віддаються музиці цілком і повністю, кожен з них — індивідуальність, що надає групі особливого шарму. Молоді, амбіційні, талановиті, разом вони запалюють і розхитують публіку, сміливо дарують свої емоції, не залишаючи нікого байдужим.На вас чекає неповторна атмосфера в дусі справжнього пост-панку, а також старого доброго року, за яким ми усі скучили. Ну і, звичайно, ваші улюблені пісні, шалений драйв та позитив!


Заказать и купить билеты на Группа CODA. Агата Кристи Cover party можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Группа CODA. Агата Кристи Cover party в Сумах состоится 26 февраля 2016 г, 19:00, Crazy but happy pub.

«CODA» cv «АгатаКрісті» в Crazy but happy pub

26 лютого о 19:00, у рамках туру по містам України, харківський колектив «CODA» зіграє програму з 28 хітів культової групи нашого часу – «АгатаКрісті». Концерт присвячений 28-річчю легендарного рок-гурту братів Самойлових.

Окрім 28-ми пісень «Агати», «CODA» презентує свої авторські композиції, над записом яких колектив почне працювати після повернення з туру.

Усі учасники гурту «CODA» віддаються музиці цілком і повністю, кожен з них — індивідуальність, що надає групі особливого шарму. Молоді, амбіційні, талановиті, разом вони запалюють і розхитують публіку, сміливо дарують свої емоції, не залишаючи нікого байдужим.

На вас чекає неповторна атмосфера в дусі справжнього пост-панку, а також старого доброго року, за яким ми усі скучили. Ну і, звичайно, ваші улюблені пісні, шалений драйв та позитив!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber