Задать город Сумы по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Щелкунчик в Сумах

Щелкунчик

Сумы, 01 января 2017 г, 14:00
Театр им. Щепкина Театр им. Щепкина
пл. Театральная, 1
Сумы
+380445905555
Продажа закрыта
Новорічні свята розпочинаються! Тільки в Академічному театрі ім.М.С.Щепкіна з 20 грудня 2016 року до 10 січня 2017 року об 11:00 та 14:00 на маленьких глядачів та їх батьків чекає загадкова, фантастична, магічна стихія що перенесе їх у світ мрій, пригод та дивовижної казки про Лускунчика. Відважна дівчинка Марі з хоробрим Лускунчиком вступають в бій з усіма «Мишами буденності», щоб наповнити світ теплом, щирістю й любов’ю. У цьому їм віддано допомагає хрещений батько Марі Дросельмаєр, демонструючи сутність людини в усіх її проявах. Академічний театр ім. М.С.Щепкіна запрошує завітати до театру на новорічну казку "Лускунчик" за мотивами казки Ернста Теодора Амадея Гофмана "Лускунчик та мишачий король". Музика П.І. Чайковського.

Заказать и купить билеты на Щелкунчик можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Спектакль Щелкунчик в Сумах состоится 01 января 2017 г, 14:00.

Новорічні свята розпочинаються! Тільки в Академічному театрі ім.М.С.Щепкіна з 20 грудня 2016 року до 10 січня 2017 року об 11:00 та 14:00 на маленьких глядачів та їх батьків чекає загадкова, фантастична, магічна стихія що перенесе їх у світ мрій, пригод та дивовижної казки про Лускунчика.

Відважна дівчинка Марі з хоробрим Лускунчиком вступають в бій з усіма «Мишами буденності», щоб наповнити світ теплом, щирістю й любов’ю. У цьому їм віддано допомагає хрещений батько Марі Дросельмаєр, демонструючи сутність людини в усіх її проявах.

Академічний театр ім. М.С.Щепкіна запрошує завітати до театру на новорічну казку "Лускунчик" за мотивами казки Ернста Теодора Амадея Гофмана "Лускунчик та мишачий король". Музика П.І. Чайковського.