Задать город Сумы по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
детское мероприятие Щелкунчик в Сумах

Щелкунчик

Сумы, 01 января 2017 г, 14:00
Театр им. Щепкина Театр им. Щепкина
пл. Театральная, 1
Сумы
+380445905555
Продажа закрыта
Новорічні свята розпочинаються! Тільки в Академічному театрі ім.М.С.Щепкіна з 20 грудня 2016 року до 10 січня 2017 року об 11:00 та 14:00 на маленьких глядачів та їх батьків чекає загадкова, фантастична, магічна стихія що перенесе їх у світ мрій, пригод та дивовижної казки про Лускунчика. Відважна дівчинка Марі з хоробрим Лускунчиком вступають в бій з усіма «Мишами буденності», щоб наповнити світ теплом, щирістю й любов’ю. У цьому їм віддано допомагає хрещений батько Марі Дросельмаєр, демонструючи сутність людини в усіх її проявах. Академічний театр ім. М.С.Щепкіна запрошує завітати до театру на новорічну казку "Лускунчик" за мотивами казки Ернста Теодора Амадея Гофмана "Лускунчик та мишачий король". Музика П.І. Чайковського.

Заказать и купить билеты на Щелкунчик можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Детское мероприятие Щелкунчик в Сумах состоится 01 января 2017 г, 14:00, Театр им. Щепкина.

Новорічні свята розпочинаються! Тільки в Академічному театрі ім.М.С.Щепкіна з 20 грудня 2016 року до 10 січня 2017 року об 11:00 та 14:00 на маленьких глядачів та їх батьків чекає загадкова, фантастична, магічна стихія що перенесе їх у світ мрій, пригод та дивовижної казки про Лускунчика.

Відважна дівчинка Марі з хоробрим Лускунчиком вступають в бій з усіма «Мишами буденності», щоб наповнити світ теплом, щирістю й любов’ю. У цьому їм віддано допомагає хрещений батько Марі Дросельмаєр, демонструючи сутність людини в усіх її проявах.

Академічний театр ім. М.С.Щепкіна запрошує завітати до театру на новорічну казку "Лускунчик" за мотивами казки Ернста Теодора Амадея Гофмана "Лускунчик та мишачий король". Музика П.І. Чайковського.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber