Задать город Сумы по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Майская ночь в Сумах

Майская ночь

Сумы, 11 мая 2014 г, 18:00
Театр им. Щепкина Театр им. Щепкина
пл. Театральная, 1
Сумы
+380445905555
Продажа закрыта
Майська ніч, м. Гоголь, романтична феєріяТеатр ім. М.С. Щепкіна 15.03.2014, о 18:00Ціна на квитки від 20 до 70 грн. Описание:У музичній феєрії “Майська ніч” дивовижні, майже казкові події переплітаються з колоритними гумористичними сценами, а зворушлива лінія кохання вирізьблюється в романтично-сентиментальному дусі.Основний образ вистави – травнева ніч, сповнена звуками, барвами і чудесами…Молода дівчина Галя і парубок Левко кохають один одного.Але Галю полюбив і батько Левка – сільський голова. Як вирішиться цей любовний трикутник?І майстерна акторська гра, і пластичне вирішення, і музичне оформлення вистави, і сценографія “працюють” на створення “феєрії ночі”.Режисер-постановник - засл. артист України Олександр Рибчинський.У виставі зайняті артисти драми, хору, балету та оркестру театру.

Заказать и купить билеты на Майская ночь можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Спектакль Майская ночь в Сумах состоится 11 мая 2014 г, 18:00.

Майська ніч, м. Гоголь, романтична феєрія
Театр ім. М.С. Щепкіна 15.03.2014, о 18:00
Ціна на квитки від 20 до 70 грн.

Описание:
У музичній феєрії “Майська ніч” дивовижні, майже казкові події переплітаються з колоритними гумористичними сценами, а зворушлива лінія кохання вирізьблюється в романтично-сентиментальному дусі.
Основний образ вистави – травнева ніч, сповнена звуками, барвами і чудесами…
Молода дівчина Галя і парубок Левко кохають один одного.
Але Галю полюбив і батько Левка – сільський голова. Як вирішиться цей любовний трикутник?
І майстерна акторська гра, і пластичне вирішення, і музичне оформлення вистави, і сценографія “працюють” на створення “феєрії ночі”.
Режисер-постановник - засл. артист України Олександр Рибчинський.
У виставі зайняті артисти драми, хору, балету та оркестру театру.