Задать город Сумы по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Мотор'ролла в Сумах - 1

Мотор'ролла

Сумы, 14 февраля 2016 г, 21:00
Crazy but happy pub Crazy but happy pub
ул. Кооперативная, 1, ТЦ Универмаг Киев, 6 этаж
Сумы
+380445905555
Продажа закрыта
МОТОР'РОЛЛА - рок-група з міста Хмельницький, яка бомбардує сцени України вже понад 20 років. МР починали з рокабіллі-хард-кору, але особливу популярність їм приніс період нульових, який закріпив групу в ряді метрів української рок-альтернативи з альбомами "... шо кому не ясно?" (2005) і "Кольорові сни" (2008). Сьогодні виступу групи складають виконання всіма улюблених власних хітів ("8 колір", "Не дзвонила...", "До тебе мила") а також нові пісні, які увійшли до альбому 2015 року "Два кроки до весни" (Картина, Це ти, Душа). Крім того, своїм звуком МР виконує знакові українські пісні, які увійшли в особливу програму відому шанувальникам під назвою ЧУМАКИ

Заказать и купить билеты на Мотор'ролла можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Концерт Мотор'ролла в Сумах состоится 14 февраля 2016 г, 21:00.

МОТОР'РОЛЛА - рок-група з міста Хмельницький, яка бомбардує сцени України вже понад 20 років.

МР починали з рокабіллі-хард-кору, але особливу популярність їм приніс період нульових, який закріпив групу в ряді метрів української рок-альтернативи з альбомами "... шо кому не ясно?" (2005) і "Кольорові сни" (2008).

Сьогодні виступу групи складають виконання всіма улюблених власних хітів ("8 колір", "Не дзвонила...", "До тебе мила") а також нові пісні, які увійшли до альбому 2015 року "Два кроки до весни" (Картина, Це ти, Душа).

Крім того, своїм звуком МР виконує знакові українські пісні, які увійшли в особливу програму відому шанувальникам під назвою ЧУМАКИ

 
Подпишись на KARABAS.COM в Telegram