Задать город Сумы по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Наталка Полтавка в Сумах

Наталка Полтавка

Сумы, 17 апреля 2014 г, 18:00
Театр им. Щепкина Театр им. Щепкина
пл. Театральная, 1
Сумы
+380445905555
Продажа закрыта
НАТАЛКА-ПОЛТАВКА за п’єсою Івана Котляревського Жанр – бурсацькі забави У 2007 році вистава стала володарем престижної театральної премії «Київська пектораль» Прем’єра відбулася 3 травня 2007 року Відому історію Івана Котляревського про полтавську дівчину Наталку представить чоловічий склад трупи. Подібно до бурсаків, бідних студентів братських шкіл, актори створлять казку, що перегукується з водінням Кози та святом Маланки, адже дія відбувається на святки. За допомогою масок і ляльок актори розіграють кумедну ситуацію, що склалася через прагнення матері забезпечити своє матеріальне благополуччя. Постановка, безумовно, надасть глядачам гарного настрою та занурить у такі важливі переживання, як туга за рідним домом, справжні чисті почуття та радість свята. Режисер-постановник – народний артист України Сергій Єфремов Художник – Ірина Уварова Маски - Марія Погребняк Музика – заслужений діяч мистецтв України В’ячеслав Полянський Текст «італійської опери» – Богдана Бойко Вік: для сімейного перегляду | Мова: українська | Тривалість: 50 хвилин


Заказать и купить билеты на Наталка Полтавка можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Наталка Полтавка в Сумах состоится 17 апреля 2014 г, 18:00, Театр им. Щепкина.

НАТАЛКА-ПОЛТАВКА

за п’єсою Івана Котляревського

Жанр – бурсацькі забави

У 2007 році вистава стала володарем престижної театральної премії «Київська пектораль»

Прем’єра відбулася 3 травня 2007 року

Відому історію Івана Котляревського про полтавську дівчину Наталку представить чоловічий склад трупи. Подібно до бурсаків, бідних студентів братських шкіл, актори створлять казку, що перегукується з водінням Кози та святом Маланки, адже дія відбувається на святки. За допомогою масок і ляльок актори розіграють кумедну ситуацію, що склалася через прагнення матері забезпечити своє матеріальне благополуччя. Постановка, безумовно, надасть глядачам гарного настрою та занурить у такі важливі переживання, як туга за рідним домом, справжні чисті почуття та радість свята.

Режисер-постановник – народний артист України Сергій Єфремов

Художник – Ірина Уварова

Маски - Марія Погребняк

Музика – заслужений діяч мистецтв України В’ячеслав Полянський

Текст «італійської опери» – Богдана Бойко

Вік: для сімейного перегляду | Мова: українська | Тривалість: 50 хвилин

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber