Задать город Сумы по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Назар Стодоля в Сумах

Назар Стодоля

Сумы, 09 марта 2014 г, 18:00
Театр им. Щепкина Театр им. Щепкина
пл. Театральная, 1
Сумы
+380445905555
Продажа закрыта
Романтична драма в 2 діях (1 год. 30 хв.)Автор - Тарас Григорович ШевченкоРежисер – Яніна Бабченко Дійові особи:Хома Кичатий – Ігор Дуброва Галя – Ксенія Васільєва Стеха – Лорена КалібабчукНазар Стодоля - Микола ГраневськийГнат Карий – Андрій КлименковСвати – Дмитро Красний, Назар Кошарський Кобзарь – Олександр Охріцький Сільський люд – актори трупиДія відбувається в ХVІІ столітті поблизу Чигирина в козацькій слободі в ніч на Різдво Христове. В добу героїки та волелюбництва «Козаччину», яка є взірцем самовідданого життя, де були національні ідеали, які боролися за щасливе майбутнє. Вистава про мрію всього життя поета – про взаємне кохання, яке так захоплює своїм чарівним цнотом, про вірну дружбу, за яку можна віддати життя. Загострені проблеми грошей, божевільної жаги до влади, зрад, двуликості та брехні, через які людина позбавляється всіх моральних цінностей.


Заказать и купить билеты на Назар Стодоля можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Назар Стодоля в Сумах состоится 09 марта 2014 г, 18:00, Театр им. Щепкина.

Романтична драма в 2 діях (1 год. 30 хв.)
Автор - Тарас Григорович Шевченко
Режисер – Яніна Бабченко

Дійові особи:
Хома Кичатий – Ігор Дуброва
Галя – Ксенія Васільєва
Стеха – Лорена Калібабчук
Назар Стодоля - Микола Граневський
Гнат Карий – Андрій Клименков
Свати – Дмитро Красний, Назар Кошарський
Кобзарь – Олександр Охріцький
Сільський люд – актори трупи

Дія відбувається в ХVІІ столітті поблизу Чигирина в козацькій слободі в ніч на Різдво Христове. В добу героїки та волелюбництва «Козаччину», яка є взірцем самовідданого життя, де були національні ідеали, які боролися за щасливе майбутнє. Вистава про мрію всього життя поета – про взаємне кохання, яке так захоплює своїм чарівним цнотом, про вірну дружбу, за яку можна віддати життя. Загострені проблеми грошей, божевільної жаги до влади, зрад, двуликості та брехні, через які людина позбавляється всіх моральних цінностей.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber