Задать город Сумы по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Охрипшая душа в Сумах

Охрипшая душа

Сумы, 17 апреля 2016 г, 18:00
КЗК СОР Театра для детей и юношества КЗК СОР Театра для детей и юношества
ул. Покровская, 6
Сумы
+380445905555
Продажа закрыта
Прес-реліз концерту лауреатів Всеукраїнського фестивалю «Охрипшая душа – Суми 2016» пам’яті Володимира Висоцького. «Охрипшая душа» - постійно діючий (двічі на рік) фестиваль пам’яті Володимира Висоцького вперше відбувся 25 січня 2010 року в музичному клубі «Nова Січ» м.Горлівка зі статусом регіонального під патронатом міського голови Євгена Клепа за меценатської підтримки Юрія Жука. Високий творчий рівень фестивалю одразу привернув увагу глядача, ЗМІ, поетів та музикантів самих різних напрямків - від бардів до рокерів та реперів і вже із літа 2010 року адміністрацією Донецької області його офіційно було включено до числа найбільш значущих культурних подій регіону. Починаючи з 2014 року ми проводимо наш бард-фест у Києві у ранзі Всеукраїнського фестивалю: 25.07.2014р. – на літній естраді Маріїнського парку (т.зв. «Мушля») та 26.07.2014р. – на Майдані за сприяння – Національного радіо України, ТС «Спілка звукорежисерів України», РЦ «Гіперіон» та арт-аґенції «Nова Січ». 25.01.2015р. – в «Українському Домі» та 25.07.2015р. – на сцені «Мушлі» за сприяння – Національного радіо України, ТС «Спілка звукорежисерів України», БФ «Мир і Ко» та арт-аґенції «Nова Січ». 17 квітня 2016 року в приміщенні Театру Юного Глядача відбудеться концерт лауреатів Всеукраїнського фестивалю «Охрипшая душа – Суми 2016» пам’яті Володимира Висоцького. Це заслужена артистка України Світлана Мирвода, відомі барди Дмитро Долгов, Інна Труфанова, Юрій Євсєєв, кобзар Василь Живосил Лютий, рок-гурт «Фата Моргана» та інші. Володимир Висоцький був і є моральним авторитетом у духовній боротьбі із тоталітаризмом та улюбленим автором і виконавцем для мільйонів прихильників в Україні та світі. Творчий спадок Митця вражає своїм величезним обсягом та різноманітністю і інтерес до нього з роками не згасає, а скоріше навпаки – цей бунтар та незламний борець за людську гідність стає нам ще більш близьким та зрозумілим.


Заказать и купить билеты на Охрипшая душа можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Охрипшая душа в Сумах состоится 17 апреля 2016 г, 18:00, КЗК СОР Театра для детей и юношества.

Прес-реліз концерту лауреатів Всеукраїнського фестивалю «Охрипшая душа – Суми 2016» пам’яті Володимира Висоцького.

«Охрипшая душа» - постійно діючий (двічі на рік) фестиваль пам’яті Володимира Висоцького вперше відбувся 25 січня 2010 року в музичному клубі «Nова Січ» м.Горлівка зі статусом регіонального під патронатом міського голови Євгена Клепа за меценатської підтримки Юрія Жука. Високий творчий рівень фестивалю одразу привернув увагу глядача, ЗМІ, поетів та музикантів самих різних напрямків - від бардів до рокерів та реперів і вже із літа 2010 року адміністрацією Донецької області його офіційно було включено до числа найбільш значущих культурних подій регіону.

Починаючи з 2014 року ми проводимо наш бард-фест у Києві у ранзі Всеукраїнського фестивалю:

25.07.2014р. – на літній естраді Маріїнського парку (т.зв. «Мушля») та

26.07.2014р. – на Майдані за сприяння – Національного радіо України, ТС «Спілка звукорежисерів України», РЦ «Гіперіон» та арт-аґенції «Nова Січ».

25.01.2015р. – в «Українському Домі» та

25.07.2015р. – на сцені «Мушлі» за сприяння – Національного радіо України, ТС «Спілка звукорежисерів України», БФ «Мир і Ко» та арт-аґенції «Nова Січ».

17 квітня 2016 року в приміщенні Театру Юного Глядача відбудеться концерт лауреатів Всеукраїнського фестивалю «Охрипшая душа – Суми 2016» пам’яті Володимира Висоцького.

Це заслужена артистка України Світлана Мирвода, відомі барди Дмитро Долгов, Інна Труфанова, Юрій Євсєєв, кобзар Василь Живосил Лютий, рок-гурт «Фата Моргана» та інші. Володимир Висоцький був і є моральним авторитетом у духовній боротьбі із тоталітаризмом та улюбленим автором і виконавцем для мільйонів прихильників в Україні та світі.

Творчий спадок Митця вражає своїм величезним обсягом та різноманітністю і інтерес до нього з роками не згасає, а скоріше навпаки – цей бунтар та незламний борець за людську гідність стає нам ще більш близьким та зрозумілим.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber