Задать город Сумы по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Охрипшая душа в Сумах

Охрипшая душа

Сумы, 28 января 2017 г, 18:00
КЗК СОР Театра для детей и юношества КЗК СОР Театра для детей и юношества
ул. Покровская, 6
Сумы
+380445905555
Продажа закрыта
Всеукраїнського фестивалю «Охрипшая душа – Київ 2017» пам’яті Володимира Висоцького у Театрі для дітей та юнацтва м. Суми 28 січня о 18.00 «Охрипшая душа» - постійно діючий (двічі на рік) фестиваль пам’яті Володимира Висоцького вперше відбувся 25 січня 2010 року в музичному клубі «Nова Січ» м.Горлівка зі статусом регіонального під патронатом міського голови Євгена Клепа за меценатської підтримки Юрія Жука. Високий творчий рівень фестивалю одразу привернув увагу глядача, ЗМІ, поетів та музикантів самих різних напрямків - від бардів до рокерів та реперів і вже із літа 2010 року адміністрацією Донецької області його офіційно було включено до числа найбільш значущих культурних подій регіону. Починаючи з 2014 року бард-фест «Охрипшая душа» проходить у Києві у ранзі Всеукраїнського фестивалю: 25.07.2014р. – на літній естраді Маріїнського парку (т.зв. «Мушля») та 26.07.2014р. – на Майдані за сприяння – Національного радіо України, ТС «Спілка звукорежисерів України», РЦ «Гіперіон» та арт-аґенції «Nова Січ». 25.01.2015р. – в «Українському Домі» та 25.07.2015р. – на сцені «Мушлі» за сприяння – Національного радіо України, ТС «Спілка звукорежисерів України», БФ «Мир і Ко» та арт-аґенції «Nова Січ». 17 квітня 2016 року в приміщенні Театру для дітей та юнацтва м. Суми відбувся перший концерт лауреатів Всеукраїнського фестивалю «Охрипшая душа – Київ 2016» пам’яті Володимира Висоцького. Отже, 28 січня 2017 року у приміщенні Театру для дітей та юнацтва відбудеться концерт лауреатів Всеукраїнського фестивалю «Охрипшая душа – Київ 2017» пам’яті Володимира Висоцького за участі: народна артистка України Світлана Мирвода, лауреати міжнародних конкурсів, відомі барди Дмитро Долгов, Інна Труфанова, Юрій Євсєєв, кобзар Василь Живосил Лютий (автор хітів «Меч Орея», «Аеропорт» та інші), відомий рок-гурт «Фата Моргана» а також найкращі барди Сумщини – Оксана Скоробогатська, Віктор Сироватський, Сергій Городнічий, Алла Тітаренко, Володимир Сергієнко та інші. Концерт відбуватиметься у форматі «1 1» - артисти будуть виконувати одну або дві пісні В.Висоцького у властивій їм музичній манері, та відповідно, одну або дві композиції зі свого репертуару, що дасть їм можливість донести до глядача власну творчість та свій погляд на спадщину великого Майстра. Вести концерт буде популярна ведуча радіо «Шансон» Наталія Селіна. Володимир Висоцький був і є моральним авторитетом у духовній боротьбі із тоталітаризмом та улюбленим автором і виконавцем для мільйонів прихильників в Україні та світі. Творчий спадок Митця вражає своїм величезним обсягом та різноманітністю і інтерес до нього з роками не згасає, а скоріше навпаки – цей бунтар та незламний борець за людську гідність стає нам ще більш близьким та зрозумілим.


Заказать и купить билеты на Охрипшая душа можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Охрипшая душа в Сумах состоится 28 января 2017 г, 18:00, КЗК СОР Театра для детей и юношества.

Всеукраїнського фестивалю «Охрипшая душа – Київ 2017» пам’яті Володимира Висоцького у Театрі для дітей та юнацтва м. Суми 28 січня о 18.00

«Охрипшая душа» - постійно діючий (двічі на рік) фестиваль пам’яті Володимира Висоцького вперше відбувся 25 січня 2010 року в музичному клубі «Nова Січ» м.Горлівка зі статусом регіонального під патронатом міського голови Євгена Клепа за меценатської підтримки Юрія Жука. Високий творчий рівень фестивалю одразу привернув увагу глядача, ЗМІ, поетів та музикантів самих різних напрямків - від бардів до рокерів та реперів і вже із літа 2010 року адміністрацією Донецької області його офіційно було включено до числа найбільш значущих культурних подій регіону.

Починаючи з 2014 року бард-фест «Охрипшая душа» проходить у Києві у ранзі Всеукраїнського фестивалю:

25.07.2014р. – на літній естраді Маріїнського парку (т.зв. «Мушля») та

26.07.2014р. – на Майдані за сприяння – Національного радіо України, ТС «Спілка звукорежисерів України», РЦ «Гіперіон» та арт-аґенції «Nова Січ».

25.01.2015р. – в «Українському Домі» та

25.07.2015р. – на сцені «Мушлі» за сприяння – Національного радіо України, ТС «Спілка звукорежисерів України», БФ «Мир і Ко» та арт-аґенції «Nова Січ».

17 квітня 2016 року в приміщенні Театру для дітей та юнацтва м. Суми відбувся перший концерт лауреатів Всеукраїнського фестивалю «Охрипшая душа – Київ 2016» пам’яті Володимира Висоцького.

Отже, 28 січня 2017 року у приміщенні Театру для дітей та юнацтва відбудеться концерт лауреатів Всеукраїнського фестивалю «Охрипшая душа – Київ 2017» пам’яті Володимира Висоцького за участі: народна артистка України Світлана Мирвода, лауреати міжнародних конкурсів, відомі барди Дмитро Долгов, Інна Труфанова, Юрій Євсєєв, кобзар Василь Живосил Лютий (автор хітів «Меч Орея», «Аеропорт» та інші), відомий рок-гурт «Фата Моргана» а також найкращі барди Сумщини – Оксана Скоробогатська, Віктор Сироватський, Сергій Городнічий, Алла Тітаренко, Володимир Сергієнко та інші.

Концерт відбуватиметься у форматі «1 1» - артисти будуть виконувати одну або дві пісні В.Висоцького у властивій їм музичній манері, та відповідно, одну або дві композиції зі свого репертуару, що дасть їм можливість донести до глядача власну творчість та свій погляд на спадщину великого Майстра. Вести концерт буде популярна ведуча радіо «Шансон» Наталія Селіна.

Володимир Висоцький був і є моральним авторитетом у духовній боротьбі із тоталітаризмом та улюбленим автором і виконавцем для мільйонів прихильників в Україні та світі. Творчий спадок Митця вражає своїм величезним обсягом та різноманітністю і інтерес до нього з роками не згасає, а скоріше навпаки – цей бунтар та незламний борець за людську гідність стає нам ще більш близьким та зрозумілим.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber