Задать город Сумы по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Отель Беверли Хиллз в Сумах

Отель Беверли Хиллз

Сумы, 26 апреля 2017 г, 19:00
КЗК СОР Театра для детей и юношества КЗК СОР Театра для детей и юношества
ул. Покровская, 6
Сумы
+380445905555
Продажа закрыта
ПРЕМЬЕРА ! Лірична комедія "Готель "Беверли-Хиллз"за мотивами п'єс Нила Саймона. У ролях: Олексій Богданович, Катерина Обушок, Наталія Васько, Тетяна Аркушенко. Режисер-постановник Ірина Зильберман.Художник-постановник Наталія Клисенко. Спектакль в двох діях з антрактом. Дія спектаклю відбувається в номері готелю "Беверли Хиллз" в Лос Анжелесе.Три новели, що розповідають про долі трьох подружніх пар в різний час, що зупиняються в цьому номері. Три блискучі психологічні раути. У першій частині в поєдинок вступає колишнє подружжя. Вона - редактор нью-йоркського тижневика, жовчна і ділова, він - розслаблений каліфорнійський сценарист. Але у них спільна сімнадцятилітня дочка, яка вирішує, що вона хоче жити з батьком. Історія другої пари : вона - англійська актриса, що прилетіла на церемонію вручення Оскара, він - супроводжуючий її чоловік, солідний Лондонський антиквар, що втрачає, як їй здається до неї інтерес. Третя історія - стовідсотковий фарс. Доброчесна єврейська пара плюс повія в його ліжку. Але як би не були разны сюжетні лінії - усі вони про любов . Творці спектаклю мовою комедії говорять про дуже серйозні речі. У жартівливій формі відстоюють головнілюдські цінності.

Заказать и купить билеты на Отель Беверли Хиллз можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Отель Беверли Хиллз в Сумах состоится 26 апреля 2017 г, 19:00, КЗК СОР Театра для детей и юношества.

ПРЕМЬЕРА ! Лірична комедія "Готель "Беверли-Хиллз"
за мотивами п'єс Нила Саймона.

У ролях: Олексій Богданович, Катерина Обушок, Наталія Васько, Тетяна Аркушенко.

Режисер-постановник Ірина Зильберман.
Художник-постановник Наталія Клисенко.

Спектакль в двох діях з антрактом.

Дія спектаклю відбувається в номері готелю "Беверли Хиллз" в Лос Анжелесе.
Три новели, що розповідають про долі трьох подружніх пар в різний час, що зупиняються в цьому номері.
Три блискучі психологічні раути.

У першій частині в поєдинок вступає колишнє подружжя. Вона - редактор нью-йоркського тижневика, жовчна і ділова, він - розслаблений каліфорнійський сценарист.
Але у них спільна сімнадцятилітня дочка, яка вирішує, що вона хоче жити з батьком.

Історія другої пари : вона - англійська актриса, що прилетіла на церемонію вручення Оскара, він - супроводжуючий її чоловік, солідний Лондонський антиквар, що втрачає, як їй здається до неї інтерес.

Третя історія - стовідсотковий фарс. Доброчесна єврейська пара плюс повія в його ліжку.

Але як би не були разны сюжетні лінії - усі вони про любов . Творці спектаклю мовою комедії говорять про дуже серйозні речі. У жартівливій формі відстоюють головнілюдські цінності.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber