Задать город Сумы по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Прекрасная Елена в Сумах

Прекрасная Елена

Сумы, 08 февраля 2014 г, 18:00
Театр им. Щепкина Театр им. Щепкина
пл. Театральная, 1
Сумы
+380445905555
Продажа закрыта
Комедійна оперета “Прекрасная Елена” в постановці заслуженого артиста України Олександра Рибчинського – це блискуча вистава, музика в якій грає, іскриться, веселить як шампанське вино. Ця вистава поєднала в собі те, що і нині пов'язано з природою жанру: сміх і романтичну окриленість кохання. В “Прекрасной Елене” живе невтримно весела оффенбахівська буфонадна сатира, де висміюється старий, дурний та жалюгідний Менелай, розвінчується його вкрай знахабнілий та зухвалий “двір”, але звучить і тема радісного, всепоглинаючого, юного кохання, тріумф його чистоти, краси та морального здоров'я. Режисер-постановник зробив неочікуваний крок – здогадався, що ховалося за пікантними любовними походеньками прекрасних Єлєни та Паріса, він розкрив справжнього Ж. Оффенбаха з його життєрадісністю, яскравими барвами музики та каскадом звуків, додавши трішки мрійливості у класичний шедевр… Режисер-постановник - засл. артист України Олександр РибчинськийУ виставі зайняті артисти хору, балету та оркестру.

Заказать и купить билеты на Прекрасная Елена можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Прекрасная Елена в Сумах состоится 08 февраля 2014 г, 18:00, Театр им. Щепкина.

Комедійна оперета “Прекрасная Елена” в постановці заслуженого артиста України Олександра Рибчинського – це блискуча вистава, музика в якій грає, іскриться, веселить як шампанське вино.

Ця вистава поєднала в собі те, що і нині пов'язано з природою жанру: сміх і романтичну окриленість кохання.

В “Прекрасной Елене” живе невтримно весела оффенбахівська буфонадна сатира, де висміюється старий, дурний та жалюгідний Менелай, розвінчується його вкрай знахабнілий та зухвалий “двір”, але звучить і тема радісного, всепоглинаючого, юного кохання, тріумф його чистоти, краси та морального здоров'я.

Режисер-постановник зробив неочікуваний крок – здогадався, що ховалося за пікантними любовними походеньками прекрасних Єлєни та Паріса, він розкрив справжнього Ж. Оффенбаха з його життєрадісністю, яскравими барвами музики та каскадом звуків, додавши трішки мрійливості у класичний шедевр…

Режисер-постановник - засл. артист України Олександр Рибчинський
У виставі зайняті артисти хору, балету та оркестру.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber